Reprezentanci Lubuskiego Klubu Żeglarskiego w Sławie im. Mariusza Zaruskiego zwyciężyli w pierwszych regatach z cyklu Pucharu Polski w klasie Omega, które odbyły się w Morągu. Serdecznie gratulujemy!
Więcej informacji dostępnych tutaj.
Tekst, zdjęcia – Lubuski Klub Żeglarski w Sławie im. Mariusza Zaruskiego
















