Sława

Loading...

Niepodległościowy koncert w Kinie Żeglarz

Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła oraz Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury u Wypoczynku Tomasz Krzymiński zapraszają serdecznie na niezwykłe widowisko słowno-muzyczne pt. „Póki Polska żyje w nas”. Koncert organizowany jest w Kinie Żeglarz z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Koncert „Póki Polska żyje w nas” w wykonaniu znakomitych artystów:

– Monika Biederman – Pers – sopran

 Piotr Karzełek – baryton
 Marcin Korbut – bas
 Jakub Oczkowski – tenor
oraz 6 osobowy zespół instrumentalny pod kierownictwem Mateusza Dudka (piano, perkusja, bas, akordeon, skrzypce, trąbka, gitara).
Podczas wydarzenia zabrzmią największe pieśni patriotyczne i polskie szlagiery: „Rota”, „Rozszumiały się wierzby płaczące”, „Przybyli ułani pod okienko”, „Polskie kwiaty”, „Pytasz mnie i wiele innych”. Na scenie wystąpią soliści operowi i operetkowi oraz orkiestra kameralna.
To wieczór, który na długo pozostanie w biało-czerwonych sercach!

Data

lis 08 2025
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Lokalizacja

Kino Żeglarz
Henryka Pobożnego 6, 67-410 Sława
Strona WWW
https://www.facebook.com/kulturalnaslawa/
Telefon
787006313

Kategoria

Organizator

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie
Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie
Telefon
+48 68 356 64 52 recepcja (na czas trwania sezonu letniego), 515 184 256
Email
sckiw@slawa.pl
Strona WWW
https://sckiw.slawa.pl/

Pozostałe ważne dane