Logo: BIP
.
Baner: baner urząd
 • Baner: s1
 • Baner: s2
 • Baner: s4

Psy szukające domu

Poszukiwane nowe domy dla piesków wyłapanych z terenu gminy Sława.

Ilustracja do informacji: Poszukiwane nowe domy dla piesków wyłapanych z terenu gminy Sława.
Pierwsze z nich to dwa młode kilkumiesięczne, spokojne i miło usposobione szczeniaki - gotowe do dalszego ułożenia. Kolejnym psiakiem do adopcji jest 2-3 letnia suczka, która kocha ludzi, dzieci i inne zwierzaki. Reaguje na podstawowe komendy, podaje łapę i pięknie prowadzi się na smyczy. Pies uwielbia spacery.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 68 355 83 54. Pomóżmy wspólnie znaleźć dom dla tych czworonogów! 
 

Pies do adopcji

Ilustracja do informacji: Pies do adopcji
W imieniu opiekuna psa szukamy nowego domu dla 6-letniego kundelka, który niedawno stracił swojego dotychczasowego właściciela. Piesek jest zadbany, usłuchany i spokojny. Lubi mieć swój ciepły kąt, ale również uwielbia otwarte przestrzenie i spacery.
Sympatyczny czworonóg nosi przydomek „LUKS”, a jedyne czego potrzebuje w tym momencie to ciepłego domu i kochających ludzi. Piesek obecnie znajduje się w Krzepielowie. Wszelkie dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać u opiekuna pod nr tel.: 669 650 368.
Więcej zdjęć w galerii.

 

Szukamy właściciela psa - Właścicielka odebrała psa

Ilustracja do informacji: Szukamy właściciela psa - Właścicielka odebrała psa
Pracownicy sławskiego magistratu - Referatu Rolnictwa, Ochrony Środowiska w obrębie Nowego Rynku znaleźli psa. Czworonóg jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i nie stwarza problemów. Właściciel lub osoba chętna do jego przygarnięcia proszona jest o kontakt pod numerem telefonu 68 355 83 49 lub bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Sławie.

Czworonogi do adopcji

Ilustracja do informacji: Czworonogi do adopcji
Urząd Miejski w Sławie - Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska poszukuje nowego domu dla dwóch piesków wyłapanych z terenu naszego miasta. W ramach adopcji pieski przechodzą badania weterynaryjne wraz z wykonaniem niezbędnych szczepień.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2 Galeria zdjęć: Psy do adopcji

Suczka - mieszaniec z przewagą psa myśliwskiego maści czarnej w wieku około 1-2 lat, bardzo przyjazna i radosna. Chętna do zabaw i aktywności. Piesek w wieku około 7-8 lat, bardzo spokojny. Piesek potrzebuje spokojnej przystani, gdzie będzie mógł odpoczywać i cieszyć się swobodnym spacerowaniem. Wszelkie informacje dotyczące adopcji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 68 355 83 49 lub bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Sławie

Czekają na adopcję

Ilustracja do informacji: Czekają na adopcję
Urząd Miejski w Sławie - Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska poszukuje nowego domu dla dwóch piesków wyłapanych z terenu Sławy. W ramach adopcji pieski przechodzą badania weterynaryjne wraz z wykonaniem niezbędnych szczepień.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2 Galeria zdjęć: Pieski do adopcji

Suczka - mieszaniec z przewagą psa myśliwskiego maści czarnej w wieku około 1-2 lat, bardzo przyjazna i radosna. Chętna do zabaw i aktywności.
Piesek w wieku około 7-8 lat, grzeczny. Potrzebuje spokojnej przystani, gdzie będzie mógł odpoczywać i cieszyć się swobodnym spacerowaniem.
Wszelkie informacje dotyczące adopcji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 68 355 83 49 lub bezpośrednio w sławskim magistracie.

Pieski szukają domu

Ilustracja do informacji: Pieski szukają domu
Referat Rolnictwa i Ochrony Środowiska poszukuje właściciela lub osobę chętną do przygarnięcia piesków (pies i suczka) wyłapanych w dniu 05.10.2021 r. w miejscowościach Stare Strącze i Ciosaniec. Czworonogi są przyjaźnie nastawione do ludzi i nie stwarzają problemów. Właściciel lub osoba chętna do jego przygarnięcia proszona jest o kontakt pod numerem telefonu 68 355 83 49.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: Psy do adopcji

Piesek szuka domu

Ilustracja do informacji: Piesek szuka domu
Referat Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Urzędu Miejskiego w Sławie poszukuje właściciela lub osobę chętną do przygarnięcia pieska (suczka) wyłapanego w dniu 05.10.2021 r. z terenu miejscowości Stare Strącze. Właściciel lub osoba chętna do jego przygarnięcia proszona jest o kontakt pod numerem telefonu 68 355 83 49.

Poszukiwany właściciel!

Ilustracja do informacji: Poszukiwany właściciel!
Urząd Miejski w Sławie informuje, iż w dniu 26.08.2021 r. około godziny 17:00 na trasie Sława - Lubiatów przy drodze wojewódzkiej nr 278 został złapany pies - zdjęcia poniżej. W związku z przesłankami o ucieczce prosimy o jak najszersze nagłośnienie sprawy poprzez udostępnianie tej informacji. Potencjalnego właściciela lub osobę, która chciałaby przygarnąć pieska zapraszamy do UM w Sławie lub bezpośredni kontakt z Referatem Rolnictwa, Ochrony Środowiska - 68 355 83 49.

Poszukujemy właścicieli!

Ilustracja do informacji: Poszukujemy właścicieli!
Urząd Miejski w Sławie szuka właścicieli piesków wyłapanych w dniu 09.08.2021 r. około godziny 21:00 na ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego w Sławie przy Sławskim Centrum Kultury i Wypoczynku. 
 
W sytuacji nieustalenia właścicieli piesków istnieje możliwość ich adopcji. Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać bezpośrednio w Referacie Rolnictwa, Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Sławie lub pod numerem telefonu 68 355 83 49.

Karma dla psów

Ilustracja do informacji: Karma dla psów
W poniedziałek sławski magistrat odwiedził Robert Wagner Komandor Ratownictwo Wodne Sława, wręczył on karmę dla psów, za którą serdecznie dziękujemy.
1 2 3


Kalendarz imprez

 • Baner: lubuskie.pl
 • Baner: sckiw.slawa.pl
 • Baner: zw.pl
 • Baner: EKO-Przyszłość
 • Baner: zwik.slawa.pl
 • Baner: osp.slawa.pl
 • Baner: KPP Wschowa
 • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
 • Baner: WOPR WSCHOWA
 • Baner: RWS
 • Baner: LKŻ Sława
 • Baner: Kraina Lasów i Jezior
 • Baner: Triathlon Sława
 • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
 • Baner: Mikroporady.pl
Znajdź nas na Facebooku