Logo: BIP
.
Baner: baner urząd

Psy szukające domu

Karma dla psów

Ilustracja do informacji: Karma dla psów
W poniedziałek sławski magistrat odwiedził Robert Wagner Komandor Ratownictwo Wodne Sława, wręczył on karmę dla psów, za którą serdecznie dziękujemy.

Czy znajdą właścicieli?

Ilustracja do informacji: Czy znajdą właścicieli?
Za Waszym pośrednictwem znów szukamy domu dla porzuconych psów. Tym razem dwie suczki zostały przywiezione z okolic Nowego Strącza. Od Waszej aktywności zależy, czy z przytuliska trafią do schroniska, czy może znajdą się dobrzy ludzie, którzy zechcą je przygarnąć.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

3 Galeria zdjęć: Szukają domu

Po odłowieniu okazało się, że były bardzo zaniedbane, najpewniej obie niedawno miały szczeniaki. Suczka o czarnej, dłuższej sierści jest starsza, druga – krótkowłosa bardzo młoda. Obie są bardzo przyjaźnie nastawione do ludzi. Jeśli ktoś chciałby je adoptować, wystarczy zadzwonić do Urzędu Miejskiego w Sławie pod nr tel. 68 355 83 43 lub 68 355 83 42.

Potrzebny dom dla szczeniaków

Ilustracja do informacji: Potrzebny dom dla szczeniaków
Ruszamy z poszukiwaniami nowych domów dla trzech szczeniaków około trzymiesięcznych. Razem z nimi do przygarnięcia jest ich oraz ich domniemany tatuś. Spośród młodych do wzięcia mamy dwóch chłopców i dziewczynkę. Jeden z piesków jest kudłaty, a drugi ma ogromny biały krawat. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

3 Galeria zdjęć: Psy do adopcji

Suczka jest krótkowłosa, podpalana z minimalną białą łatką. Cała czwórka jest strachliwa. Może to wynik utraty domu i przeniesienia do przytuliska. W sprawie adopcji prosimy o telefony do Urzędu Miejskiego w Sławie 683558343 lub 683558342.

Właścicielka szuka zguby

Ilustracja do informacji: Właścicielka szuka zguby
Dziś do sławskiej Straży Miejskiej zgłosiła się właścicielka psa, który zaginął w noc sylwestrową w Krzepielolwie. Prawdopodobnie przestraszył się huku fajerwerków. Od kilku dni szuka go bezskutecznie i prosi o pomoc. Wszyscy, którzy mogli widzieć „Batona”, bo tak się wabi psiak proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 603185646.

Czy znajdzie się ktoś, kto zechce adoptować dostojnego Arisa?

Ilustracja do informacji: Czy znajdzie się ktoś, kto zechce adoptować dostojnego Arisa?
Ten bezdomny pies ma już swoje lata i nie należy oczekiwać od niego figli, przeciwnie, jest nastawiony na spokój.
Teraz potrzebuje ciepłego kąta i akceptacji. Jego spokojny i zrównoważony charakter pozwala na akceptację innych psów. W przypadku zainteresowania adopcją psiaka zapraszamy do kontaktu z Referatem Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Sławie pod nr tel. 68 355 83 43.

Nie tylko dla myśliwych

Ilustracja do informacji: Nie tylko dla myśliwych
Pies znalazł dom.

Dziś szukamy domu dla tego sympatycznego czworonoga, przypomina foksteriera, ale niestety nie miał załączonego rodowodu.

Został niedawno znaleziony w Przydrożu przez wrocławiankę. Błąkał się w poszukiwaniu właścicieli, aż trafił do psiego przytuliska. Tam został zaszczepiony. A teraz rozglądamy się za nowymi opiekunami.
Ewidentnie obok ciepłego kąta, pies potrzebuje strzyżenia i kąpieli. Jest jeszcze dość młody, ma około 4 lat. Jest typem przywódcy i najlepiej czuje się, gdy jest sam na danym terenie.
Osoby zainteresowane adopcją pieska proszone są o kontakt z referatem Rolnictwa i Ochrony Środowiska UM w Sławie pod nr tel. 68 355 83 43.

Dziewczyny do adopcji

Ilustracja do informacji: Dziewczyny do adopcji
Szukamy domu dla „bliźniaczek” - umaszczenie mają identyczne, choć różne gabaryty. Wyższa wykazuje więcej powagi. Niższa ma szaleństwo w oczach. Z radości wygina się to w lewą stronę, to w prawą i chowa się za siostrą. Oba pieski są posłuszne, nie wykazują agresji wobec ludzi, ani innych psów. Obie zostały odłowione w Śmieszkowie, gdzie poszukiwały dla siebie domu. Być może dzięki facebbokowi uda się znaleźć dla nich ciepły kąt.
Osoby zainteresowane psów (nie tylko tych) proszone są o kontakt z Referatem Rolnictwa i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Sławie, pod nr tel. 68 355 83 43.
 

Letnia zguba

Ilustracja do informacji: Letnia zguba
Pies został adoptowany.
Mamy ofiarę wczasów. Właściciele najpewniej wyjechali wypoczywać, a Zyzio w zasłużonym wieku został bezdomnym psem. Być może ktoś go zgubił… Biedna psina w poszukiwaniu właścicieli przemierzyła całą wieś Głuchów i okolicę. Sytuacja mocno go przygnębiła, stracił radość i połysk sierści. 
Czworonóg nadal z nadzieją w oczach sprawdza czy jego pan bądź pani przyszli po niego. Pomóżmy mu wrócić do domu.
Kontakt w tej sprawie pod nr 68 355 83 43.

MARA tęskni za domem - zachęcamy do adopcji

Ilustracja do informacji: MARA tęskni za domem - zachęcamy do adopcji
Psa odebrał właściciel. Zguba szukała ciepłego kąta w miejscowości Spokojna. Skąd trafiła do przytuliska. Wiek psa to prawdopodobnie 8 lat, chociaż siły witalnych ma tyle co szczeniak. Suczka jest bardzo wesoła, bystra i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Nowy właściciel musi wiedzieć, że jest bardzo zwinna i gibka, wystarczy mała szczelina by znowu cieszyła się wolnością. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

1 Galeria zdjęć: Mara szuka domu

Zdecydowanie potrzebuje przestrzeni. Za to odwdzięczy się przytuleniem i spojrzeniem pełnym miłości. Więcej informacji o warunkach adopcji pod nr tel: 68 355 83 43.

Chce wrócić do domu

Ilustracja do informacji: Chce wrócić do domu
Szukamy właściciela tego czworonoga. Psa znaleziono w Śmieszkowie. Policjanci późnym popołudniem otrzymali zgłoszenie o błąkającym się czworonogu i zwierzę zostało odłowione. Aktualnie przebywa w psim azylu i czeka na swojego pana. Psina mimo swoich rozmiarów jest potulna jak baranek. Drapie w kraty kojca i prosi o powrót do domu. Znak szczególny – brak zeba u dolnej szczęki. Prosimy o udostępnienie informacji w celu odnalezienia właściciela bądź znalezieniu nowego. W sprawie psa prosimy o kontakt z Referatem Rolnictwa i Ochrony Środowiska UM - pokój nr 14. Tel. 68 355 83 43.
1 2


Kalendarz imprez

 • Baner: lubuskie.pl
 • Baner: sckiw.slawa.pl
 • Baner: zw.pl
 • Baner: EKO-Przyszłość
 • Baner: zwik.slawa.pl
 • Baner: osp.slawa.pl
 • Baner: KPP Wschowa
 • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
 • Baner: WOPR WSCHOWA
 • Baner: RWS
 • Baner: LKŻ Sława
 • Baner: Kraina Lasów i Jezior
 • Baner: Sławski Klub Żeglarski
 • Baner: SLTZ
 • Baner: Triathlon Sława
 • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
 • Baner: Mikroporady.pl
Znajdź nas na Facebooku