Rozkład jazdy

Rozkład jazdy autobusów

UWAGA

Ilustracja do informacji: Rozkład jazdy autobusów
Gmina Sława nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w rozkładzie jazdy. Informacje te uzyskać można u przewoźników.
 

ROZKŁAD JAZDY “ JÓZTRANS ”

Rozkład jazdy Józtrans zaktualizowany 26.09.2017 r.
 
 
SŁAWA (przez Lipinki, Krzepielów, St. Drzewce) WSCHOWA
Sława: 6:50 D, 10:00 D, 13:10 D
Lipinki: 6:57 D, 10:07 D 13:17 D
Krążkowo: 7:05 D, 10:15 D, 13:25 D
Krzepielów: 7:08 D, 10:18 D, 13:28 D
Krzepielów II: 7:10 D, 10:20 D, 13:30 D
Małe Drzewce: 7:15 D, 10:25 D, 13:35 D
Nowe Drzewce: 7:20 D, 10:30 D, 13:40 D
Stare Drzewce I: 7:23 D, 10:33 D, 13:43 D
Stare Drzewce: 7:25 D, 10:35 D, 13:45 D
Stare Drzewce Skrzyż.: 7:27 D, 10:37 D, 13:47 D
Konradowo: 7:32 D, 10:42 D, 13:52 D
Wschowa ul. Konradowska: 7:38 D, 10:48 D, 13:58 D
Wschowa ul. Moniuszki 6: 7:40 D, 10:50 D, 14:00 D
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

WSCHOWA (przez St, Drzewce, Krzepielów, Lipinki) SŁAWA
Wschowa ul. Moniuszki 6: 7:55 D, 12:15 D, 15:05 D
Wschowa ul. Konradowska: 7:57 D, 12:17 D, 15:07 D
Konradowo:  8:03 D, 12:23 D, 15:13 D
Stare Drzewce Skrzyż.: 8:08 D, 12:28 D, 15:18 D
Stare Drzewce: 8:10 D, 12:30 D, 15:20 D
Stare Drzewce I: 8:12 D, 12:32 D, 15:22 D
Nowe Drzewce: 8:15 D, 12:35 D, 15:25 D
Małe Drzewce: 8:20 D, 12:40 D, 15:30 D
Krzepielów II: 8:25 D, 12:45 D, 15:35 D
Krzepielów: 8:27 D, 12:47 D, 15:37 D
Krążkowo: 8:30 D, 12:50 D, 15:40 D
Lipinki: 8:38 D, 12:58 D, 15:48 D
Sława: 8:45 D, 13:05 D, 15:55 D
 


 
SŁAWA (przez Stare Strącze, Tylewice) WSCHOWA
Sława ul. Henryka Pobożnego 10: 7:10 Dm, 9:00 D, 10:40 D, 12:00 D, 13:45 Dm, 14:45 Dmf, 16:10 Dm, 18:10 Dmf
Stare Strącze przy skrz. z drogą 319: 7:17 Dm, 9:07 D, 10:47 D, 12:07 D, 13:52 Dm, 14:52 Dmf, 16:17 Dm, 18:17 Dmf
Stare Strącze przy sklepie: 7:20 Dm, 9:10 D, 10:50 D, 12:10 D, 13:55 Dm, 14:55 Dmf, 16:20 Dm, 18:20 Dmf
Wygnańczyce: 7:25 Dm, 9:15 D, 10:55 D, 12:15 D, 14:00 Dm, 15:00 Dmf, 16:25 Dm, 18:25 Dmf
Łysiny: 7:29 Dm, 9:19 D, 10:59 D, 12:19 D, 14:04 Dm, 15:04 Dmf, 16:29 Dm, 18:29 Dmf
Tylewice 1: 7:32 Dm, 9:22 D, 11:02 D, 12:22 D, 14:07 Dm, 15:07 Dmf, 16:32 Dm, 18:32 Dmf
Tylewice bud. mieszk.: 7:35 Dm, 9:25 D, 11:05 D, 12:25 D, 14:10 Dm, 15:10 Dmf, 16:35 Dm, 18:35 Dmf
P. Górna: 7:37 Dm, 9:27 D, 11:07 D, 12:27 D, 14:12 Dm, 15:12 Dmf, 16:37 Dm, 18:37 Dmf
Wschowa ul. Obrońców Warszawy: 7:40 Dm, 9:30 D, 11:10 D, 12:30 D, 14:15 Dm, 15:15 Dmf, 16:40 Dm, 18:40 Dmf
Wschowa ul. Moniuszko 6: 7:42 Dm, 9:32 D, 11:12 D, 12:32 D, 14:17 Dm, 15:17 Dmf, 16:42 Dm, 18:42 Dmf
 
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

WSCHOWA (przez Tylewice, Stare Strącze) SŁAWA
Wschowa ul. Moniuszko 6 7:50 Dm, 9:55 D, 11:20 D, 12:50 D, 14:35 Dm, 15:25 Dmf, 17:10 Dm, 19:10 Dmf
Wschowa ul. Obrońców Warszawy: 7:52 Dm, 9:57 D, 11:22 D, 12:52 D, 14:37 Dm, 15:27 Dmf, 17:12 Dm, 19:12 Dmf
P. Górna: 7:55 Dm, 10:00 D, 11:25 D, 12:55 D, 14:40 Dm, 15:30 Dmf, 17:15 Dm, 19:15 Dmf
Tylewice za zbior. ret.: 7:57 Dm, 10:02 D, 11:27 D, 12:57 D, 14:42 Dm, 15:32 Dmf, 17:17 Dm, 19:17 Dmf
Tylewice przy sklepie: 8:00 Dm, 10:05 D, 11:30 D, 13:00 D, 14:45 Dm, 15:35 Dmf, 17:20 Dm, 19:20 Dmf
Łysiny: 8:03 Dm, 10:08 D, 11:33 D, 13:03 D, 14:48 Dm, 15:38 Dmf, 17:23 Dm, 19:23 Dmf 
Wygnańczyce: 8:07 Dm, 10:12 D, 11:37 D, 13:07 D, 14:52 Dm, 15:42 Dm, 17:27 Dm, 19:27 Dmf
Stare Strącze przy sklepie: 8:12 Dm, 10:17 D, 11:42 D, 13:12 D, 14:57 Dm, 15:47 Dmf, 17:32 Dm, 19:32 Dmf
Stare Strącze przy skrz. z drogą 319: 8:15 Dm, 10:20 D, 11:45 D, 13:15 D, 15:00 Dm, 15:50 Dmf, 17:35 Dm, 19:35 Dmf
Sława ul. Henryka Pobożnego 10: 8:22 Dm, 10:27 D, 11:52 D, 13:22 D, 15:07 Dm, 15:57 Dmf, 17:42 Dm, 19:42 Dmf

Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii zimowych i letnich szkolnych oraz przerw świątecznych

tel 663490650

ROZKŁAD JAZDY “ LEONIDAS “

Aktualizacja 13.08.2018

Kurs Sława - Nowa Sól (przez Konotop)
Odjazd ze Sława: 6:00(E), 6:45(DnzM), 8:40(1-7), 9:45(DnzM), 11:00(E), 13:05(E), 15:40(1-7n), 17:55(1-7n)
Przejazd przez Konotop: 6:15, 7:00, 8:55, 10:00, 11:15, 13:20, 15:55, 18:10
Przyjazd do Nowa Sól(Szpital): 6:50, 7:35, 9:30, 10:35, 11:50, 13:55, 16:30, 18:45

Nowa Sól - Sława(przez Konotop)
Wyjazd z Nowa Sól(Szpital): 7:00, 8:20, 10:00, 11:00, 12:00, 14:10, 15:15, 16:50, 19:10

Legenda: 
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24.XII i 31.XII
z - nie kursuje w piątek o dniu Bożego Ciała
M - nie kursuje 2 V

Kurs Sława - Nowa Sól(przez Trnów Jezierny)
Wyjazd ze Sława: 6:45(S), 8:10(Dm), 11:40(Dm), 14:10(Dm), 16:40(DmzM)
Przejazd przez Tarnów Jezierny: 6:55, 8:20, 11:50, 14:20, 16:50
Dojazd do Nowa Sól(Szpital): 7:40, 9:05, 12:35, 15:05, 17:35


Kurs Nowa Sól - Sława(przez Trnów Jezierny)
Wyjazd z Nowa Sól(Szpital): 9:30, 12:50, 15:20, 17:50

 
D - kursuje od poniedziaku do piątku opróćz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje 24 i 31 XII
z - nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
M - nie kursuje 2 maja
 

ODJAZD ZE SŁAWY DO LESZNA (PRZEZ WIJEWO, WŁOSZAKOWICE):
6.35(En)  9.15(DznM) 11.50(ACn) 14.25(DznM) 17.10(ACn

ostatnie zmiany ważne od 04.02.2013 r.
A - kursuje od poniedziałku do piątku
C - kursuje w sobotę niedziele i w święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 grudzień
M - nie kursuje 2 maja
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze , oprócz Wigilii, Sylwestra. 2 maja oraz piątku po Bożym Ciele
S - kursuje tylko w dni nauki szkolnej

UWAGA od 13 siernia 2018 r. wprowadzone zostana następujące zmiany:
kasowane rozkłady
 
W Wigilię, Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, Nowy Rok, 6 stycznia, Wielkanoc, Boże Ciało, 1 i 11 listopada autobusy firmy LEONIDAS nie kursują.
 
POZNAŃ
aktualizacja 08-12-2017r.
UWAGA połączenia nie kursują w sobotę oraz niedzielę info

 
Skan rozkładu jazdy firmy LeonidasSkan rozkładu jazdy firmy Leonidas
 
 
 
ODJAZD Z POZNANIA (UL. NIEZŁOMNYCH) DO SŁAWY
8.50(Dn) 13.50(Dn) 18.50(DnzM-tylko w piątki)

ODJAZD ZE SŁAWY DO POZNANIA
5.10(Dn) 10.10(Dn) 15.20(DnzM-tylko w piątki)
 
LEGENDA:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
M - nie kursuje 2 maja
Autobusy nie kursują w dni świąteczne wolne od pracy, t.j.: 1 I, 6 I, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy, 1 i 3 maj, Boże Ciało, 15 sierpień, 1 i 11 litopad, 25 i 26 XII.
INFORMACJA: (68)3566305, 607929024, 609114906, 601254896

ROZKŁAD JAZDY “ ERA ”

Zdjęcie rozkładu z tablicy ogłoszeń

ODJAZD ZE SŁAWY DO GŁOGOWA(przez Lipinki, Krążkowo):

6.50(F) 8.00(F) 9.00(FSNw) 10.10(F) 11.00(FSA) 12.10(FSNw) 13.20(F) 14.15(FSA) 15.20(FSNw) 16.10(H) 17.15(FSN) 19.10(FSN)
 
F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.
S – kursuje w soboty oprócz świąt występujących w tym dniu.
N – kursuje w niedziele i różne święta: 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada, 6 stycznia
w – kursuje w Wigilię, Sylwestra, Wielką Sobotę.
A - nie kursuje w soboty od 1 listopada do 1 marca każdego roku.
H - kursuje w okresie ferii zimowych, wakacji szkolnych oraz dni roboczych wolnych od szkoły.
 
UWAGA: w Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz Wielkanoc ERA nie kursuje.

ROZKŁAD JAZDY PKS

Rozkład jazdy PKS zaktualizowany 21.07.2016 r.
TRASA:

SŁAWA - (przez SULECHÓW, ZIELONA GÓRA) - GUBIN
8:30 dn
 
SŁAWA - (przez WSCHOWA) - LESZNO
19:50 dn

SŁAWA - (przez JUTRZENKA) - STARE STRĄCZE 2
16:15 Sp
 
SŁAWA - (przez WYGNAŃCZYCE) - WSCHOWA
7:05 Sp 13:25 Sp 15:25 Sp

SŁAWA - GŁOGÓW
10:00 L 13:05 L 18:45 L

SŁAWA - LUBIATÓW
11:44 L5-7 17:54 L5-7

Legenda:

 
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy oraz drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudzień
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 XII
p - nie kursuje 14 VIII 2017, 30 IV 2018, 2 V 2018, 4 V 2018, 1 VI 2018
S - kursuje w dni nauki szkolnej
L - kursuje tylko w wakacje
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
 
tel: 65 5260783
infolinia: 702 203 295
 
zdjęcie rozkładu zdjęcie rozkładu jazdy

ROZKŁAD JAZDY ASTOR

Zdjęcie z tablicy rozkładu jazdy

ODJAZD ZE SŁAWY DO ZIELONEJ GÓRY:
6:10 Edne 10:00 Edne 14:25 Edne 16:30 f7e

Legenda:
E-  kursuje od pon-sob oprócz świąt
d - nie kursuje w 1-2 dzień wielkanocy, 25-26 grudnia oraz 1 stycznia
f - nie kursuje w wakacje
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 grudnia i 31 grudnia
7 -  kursuje w niedziele(rok szkolny)
e - nie kursuje 2 maja
 
tel: 693 566 818

ROZKŁAD JAZDY JULIUSZ

Rozkład jazdy Juliusz zaktualizowany 28.07.2017 r.
 
ODJAZD ZE SŁAWY DO WSCHOWY przez Wijewo, Lgiń:
06:00 Dme, 08:00 Dm, 11:00 Dm14:15 Dm, 17:00 DmL
rozkład obowiązuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje poniedziałek-piątek oprócz świąt
L - kursuje w wakacje 
m - nie kursuje w wigilię i sylwestra
e - nie kursuje w wakacje
 
tel: 500038665
 
zdjęcie rozkładu

  • Baner: lubuskie.pl
  • Baner: sckiw.slawa.pl
  • Baner: zw.pl
  • Baner: EKO-Przyszłość
  • Baner: zwuk.slawa.pl
  • Baner: osp.slawa.pl
  • Baner: KPP Wschowa
  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
  • Baner: WOPR WSCHOWA
  • Baner: RWS
  • Baner: LKŻ Sława
  • Baner: Kraina Lasów i Jezior
  • Baner: Sławski Klub Żeglarski
  • Baner: SLTZ
  • Baner: Triathlon Sława
  • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
  • Baner: Mikroporady.pl
Logo: BIP
.
Baner: LKŻBaner: MoloBaner: Sloneczko