Logo: BIP
.
Baner: LKŻBaner: Molo

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy autobusów

UWAGA

Ilustracja do informacji: Rozkład jazdy autobusów
Gmina Sława nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w rozkładzie jazdy. Informacje te uzyskać można u przewoźników.
 

ROZKŁAD JAZDY “ JÓZTRANS ”

Rozkład jazdy Józtrans zaktualizowany 03.06.2019 r.
 
 
 
SŁAWA (przez Lipinki, Krzepielów, St. Drzewce) WSCHOWA
Sława: 7:00 Dm, 9:40 Dm, 13:20 Dm
Lipinki: 7:06 Dm, 9:46Dm, 13:26 Dm
Krążkowo: 7:12 Dm, 9:52 Dm, 13:32 Dm
Krzepielów: 7:14 Dm, 9:54 Dm, 13:34 Dm
Krzepielów II: 7:16 Dm, 9:56 Dm, 13:36 Dm
Krzepielów I: 7:18 Dm, 9:58 Dm, 13:38 Dm
Małe Drzewce: 7:21 Dm, 10:01 Dm, 13:41 Dm
Nowe Drzewce: 7:23 Dm, 10:03 Dm, 13:43 Dm
Stare Drzewce I: 7:25 Dm, 10:05 Dm, 13:45 Dm
Stare Drzewce: 7:27 Dm, 10:07 Dm, 13:47 Dm
Stare Drzewce Skrzyż.: 7:29 Dm, 10:09 Dm, 13:49 Dm
Konradowo: 7:34 Dm, 10:14 Dm, 13:54 Dm
Wschowa ul. Konradowska: 7:38 Dm, 10:18 Dm, 13:58 Dm
Wschowa ul. Moniuszki 6: 7:40 Dm, 10:20 Dm, 14:00 Dm
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII

WSCHOWA (przez St, Drzewce, Krzepielów, Lipinki) SŁAWA 
Wschowa ul. Moniuszki 6: 8:00 Dm, 12:15 Dm, 15:20 Dm
Wschowa ul. Konradowska: 8:02 Dm, 12:17 Dm, 15:22 Dm
Konradowo:  8:06 Dm, 12:21 Dm, 15:26 Dm
Stare Drzewce (skrzyżowanie): 8:11 Dm, 12:26 Dm, 15:31 Dm 
Stare Drzewce: 8:13 Dm, 12:28 Dm, 15:33 Dm
Stare Drzewce I: 8:15 Dm, 12:30 Dm, 15:35 Dm
Nowe Drzewce: 8:17 Dm, 12:32 Dm, 15:37 Dm
Małe Drzewce: 8:19 Dm, 12:35 Dm, 15:40 Dm
Krzepielów I: 8:22 Dm, 12:37 Dm, 15:42 Dm
Krzepielów II: 8:24 Dm, 12:39 Dm, 15:44 Dm
Krzepielów: 8:26 Dm, 12:41 Dm, 15:46 Dm
Krążkowo: 8:28 Dm, 12:43 Dm, 15:48 Dm
Lipinki: 8:34 Dm, 12:49 Dm, 15:54 Dm
Sława: 8:40 Dm. 12:55 Dm, 16:00 Dm
 


 
SŁAWA (przez Stare Strącze, Tylewice) WSCHOWA
Sława ul. Henryka Pobożnego 10: 7:05 Dm, 9:00 Dm, 10:40 Dm, 12:00 Dm, 13:45 Dm, 14:45 Dmf, 16:20 Dm, 18:20 Dmf
Stare Strącze przy skrz. z drogą 319: 7:12 Dm, 9:07 Dm, 10:47 Dm, 12:07 Dm, 13:52 Dm, 14:52 Dmf, 16:27 Dm, 18:27 Dmf
Stare Strącze przy sklepie: 7:15 Dm, 9:10 Dm, 10:50 Dm, 12:10 Dm, 13:55 Dm, 14:55 Dmf, 16:30 Dm, 18:30 Dmf
Wygnańczyce: 7:20 Dm, 9:15 Dm, 10:55 Dm, 12:15 Dm, 14:00 Dm, 15:00 Dmf, 16:35 Dm, 18:35 Dmf
Łysiny: 7:24 Dm, 9:19 Dm, 10:59 Dm, 12:19 Dm, 14:04 Dm, 15:04 Dmf, 16:39 Dm, 18:39 Dmf
Tylewice 1: 7:27 Dm, 9:22 Dm, 11:02 Dm, 12:22 Dm, 14:07 Dm, 15:07 Dmf, 16:42 Dm, 18:42 Dmf
Tylewice bud. mieszk.: 7:30 Dm, 9:25 Dm, 11:05 Dm, 12:25 Dm, 14:10 Dm, 15:10 Dmf, 16:45 Dm, 18:45 Dmf
P. Górna: 7:32 Dm, 9:27 Dm, 11:07 Dm, 12:27 Dm, 14:12 Dm, 15:12 Dmf, 16:47 Dm, 18:47 Dmf
Wschowa ul. Obrońców Warszawy: 7:35 Dm, 9:30 Dm, 11:10 Dm, 12:30 Dm, 14:15 Dm, 15:15 Dmf, 16:50 Dm, 18:50 Dmf
Wschowa ul. Moniuszko 6: 7:37 Dm, 9:32 Dm, 11:12 Dm, 12:32 Dm, 14:17 Dm, 15:17 Dmf, 16:52 Dm, 18:52 Dmf
 
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

WSCHOWA (przez Tylewice, Stare Strącze) SŁAWA
Wschowa ul. Moniuszko 6 7:50 Dm, 9:55 Dm, 11:20 Dm, 12:50 Dm, 14:35 Dm, 15:25 Dmf, 17:10 Dm, 19:10 Dmf
Wschowa ul. Obrońców Warszawy: 7:52 Dm, 9:57 Dm, 11:22 Dm, 12:52 Dm, 14:37 Dm, 15:27 Dmf, 17:12 Dm, 19:12 Dmf
P. Górna: 7:55 Dm, 10:00 D, 11:25 Dm, 12:55 Dm, 14:40 Dm, 15:30 Dmf, 17:15 Dm, 19:15 Dmf
Tylewice za zbior. ret.: 7:57 Dm, 10:02 Dm, 11:27 Dm, 12:57 Dm, 14:42 Dm, 15:32 Dmf, 17:17 Dm, 19:17 Dmf
Tylewice przy sklepie: 8:00 Dm, 10:05 Dm, 11:30 Dm, 13:00 Dm, 14:45 Dm, 15:35 Dmf, 17:20 Dm, 19:20 Dmf
Łysiny: 8:03 Dm, 10:08 Dm, 11:33 Dm, 13:03 Dm, 14:48 Dm, 15:38 Dmf, 17:23 Dm, 19:23 Dmf 
Wygnańczyce: 8:07 Dm, 10:12 Dm, 11:37 Dm, 13:07 Dm, 14:52 Dm, 15:42 Dm, 17:27 Dm, 19:27 Dmf
Stare Strącze przy sklepie: 8:12 Dm, 10:17 Dm, 11:42 Dm, 13:12 Dm, 14:57 Dm, 15:47 Dmf, 17:32 Dm, 19:32 Dmf
Stare Strącze przy skrz. z drogą 319: 8:15 Dm, 10:20 Dm, 11:45 Dm, 13:15 Dm, 15:00 Dm, 15:50 Dmf, 17:35 Dm, 19:35 Dmf
Sława ul. Henryka Pobożnego 10: 8:22 Dm, 10:27 Dm, 11:52 Dm, 13:22 Dm, 15:07 Dm, 15:57 Dmf, 17:42 Dm, 19:42 Dmf

Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
m - nie kursuje w dniach 24, 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii zimowych i letnich szkolnych oraz przerw świątecznych

tel 663490650

ROZKŁAD JAZDY “ LEONIDAS “

Aktualizacja 02.09.2020

Od 01 września 2020 autobusy Leonidas będą kursowały następująco:


Sława - Nowa Sól (szpital) przez Konotop, Przyborów
Cel/legenda
E
DnzM
E
DnzM
DnzM
E
En
Dn7
Sława
6.00
6.45
8.40
9.45
11.00
13.05
15.40
17.55
Lubogoszcz
6.04
6.49
8.44
9.49
11.04
13.09
15.44
17.59
Lubog. Dąb
6.06
6.51
8.46
9.51
11.06
13.11
15.46
18.01
Lubiatów K
6.08
6.53
8.48
9.53
11.08
13.13
15.48
18.03
Lubiatów
6.09
6.54
8.49
9.54
11.09
13.14
15.49
18.04
Józefów
6.10
6.55
8.50
9.55
11.10
13.15
15.50
18.05
Konotop
6.15
7.00
8.55
10.00
11.15
13.20
15.55
18.10
Marianki
6.17
7.02
8.57
10.02
11.17
13.22
15.57
18.12
Lubięcin I
6.21
7.06
9.01
10.06
11.21
13.26
16.01
18.16
Lubięcin II
6.22
7.07
9.02
10.07
11.22
13.27
16.02
18.17
Lipiny
6.27
7.12
9.07
10.12
11.27
13.32
16.07
18.22
Przyborów
6.37
7.22
9.17
10.22
11.37
13.42
16.17
18.32
Nowa Sól PKP
6.45
7.30
9.25
10.30
11.45
13.50
16.25
18.40
Nowa Sól Szpital
6.50
7.35
9.30
10.35
11.50
13.55
16.30
18.45

Nowa Sól (szpital) - Sława przez Przyborów, Konotop
Cel/legenda
E
DnzM
E
DnzM
DnzM
E
DnzM
En
Dn7
Nowa Sól Szpital
7.00
8.20
10.00
11.00
12.00
14.10
15.15
16.50
19.10
Nowa Sól PKP
7.05
8.25
10.05
11.05
12.05
14.15
15.20
16.55
19.15
Przyborów
7.11
8.31
10.11
11.11
12.11
14.21
15.26
17.01
19.21
Lipiny
7.23
8.43
10.23
11.23
12.23
14.33
15.38
17.13
19.33
Lubięcin II
7.28
8.48
10.28
11.28
12.28
14.38
15.43
17.18
19.38
Lubięcin I
7.29
8.49
10.29
11.29
12.29
14.39
15.44
17.19
19.39
Marianki
7.33
8.53
10.33
11.33
12.33
14.43
15.48
17.23
19.43
Konotop
7.35
8.55
10.35
11.35
12.35
14.45
15.50
17.25
19.45
Józefów
7.40
9.00
10.40
11.40
12.40
14.50
15.55
17.30
19.50
Lubiatów
7.41
9.01
10.41
11.41
12.41
14.51
15.56
17.31
19.51
Lubiatów K
7.42
9.02
10.42
11.42
12.42
14.52
15.57
17.32
19.52
Lubog. Dąb
7.44
9.04
10.44
11.44
12.44
14.54
15.59
17.34
19.54
Lubogoszcz
7.46
9.06
10.46
11.46
12.46
14.56
16.01
17.36
19.56
Sława
7.50
9.10
10.50
11.50
12.50
15.00
16.05
17.40
20.00
 
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku opróćz świąt
E - kursuje od poniedziałku do piątku opróćz świąt
7 - kursuje także w niedziele opróćz świąt
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 XII i 31 XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
M - nie kursuje 2 V
 
Sława - Nowa Sól (szpital) przez TarnówJezierny, Stany
 
S
Dm
Dm
Dm
Sława
6.45
8.10
11.40
14.10
Radzyń
6.50
8.15
11.45
14.15
Kuźnica Głogowska
6.53
8.18
11.48
14.18
Tarnówek
6.54
8.19
11.49
14.19
Tarnów Jez. I
6.55
8.20
11.50
14.20
Tarnów Jez. II
6.56
8.21
11.51
14.21
Jodłów
7.01
8.26
11.56
14.26
Jeziorna
7.04
8.29
11.59
14.29
Dąbrowno
7.08
8.33
12.03
14.33
Chełmek
7.12
8.37
12.07
14.37
Lubięcin
7.13
8.38
12.08
14.38
Lipinki
7.18
8.43
12.13
14.43
Stany I
7.21
8.46
12.16
Przyborów
Stany II
7.22
8.47
12.17
Przyborów
Nowa Sól PKP
7.35
9.00
12.30
15:00
Nowa Sól – Szpital
7.40
9.05
12.35
15:05
 
Nowa Sól (szpital) - Sława przez Stany, TarnówJezierny
 
Dm
Dm
S
Nowa Sól – Szpital
9.30
12.50
15.20
Nowa Sól PKP
9.35
12.55
15.25
Stany II
9.48
13.07
15.38
Stany I
9.49
13.08
15.39
Lipinki
9.52
13.12
15.42
Lubięcin
9.57
13.17
15.47
Chełmek
9.58
13.18
15.48
Dąbrowno
10.02
13.22
15.52
Jeziorna
10.06
13.26
15.56
Jodłów
10.09
13.29
15.59
Tarnów Jez. II
10.14
13.32
16.04
Tarnów Jez. I
10.15
13.33
16.05
Tarnówek
10.16
13.35
16.06
Kuźnica Głogowska
10.17
13.36
16.07
Radzyń
10.20
13.40
16.10
Sława
10.25
13.45
16.15
 
D - kursuje od poniedziałku do piątku opróćz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII

1 i 6 stycznia, 1 i 2 dzień Wielkanocy, 1 i 3 maj, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada, 1 i 2 dzień Bożego Narodzenia autobusy firmy LEONIDAS nie kursują.

telefon kontaktowy 683566305

ROZKŁAD JAZDY “ ERA ”

Aktualizacja 22-06-2020

Zdjęcie rozkładu z tablicy ogłoszeń

UWAGA z dniem 04.05.2020 ERA wznawia kursy!
Sława - Głogów w godzinach:
9:00 11:00 15:15 17:15 19:10
Kursujemy od poniedziałku do soboty
 

ROZKŁAD JAZDY PKS

Rozkład jazdy PKS zaktualizowany 21.07.2016 r.
TRASA:

SŁAWA - (przez SULECHÓW, ZIELONA GÓRA) - GUBIN
8:30 dn
 
SŁAWA - (przez WSCHOWA) - LESZNO
19:50 dn

SŁAWA - (przez JUTRZENKA) - STARE STRĄCZE 2
16:15 Sp
 
SŁAWA - (przez WYGNAŃCZYCE) - WSCHOWA
7:05 Sp 13:25 Sp 15:25 Sp

SŁAWA - GŁOGÓW
10:00 L 13:05 L 18:45 L

SŁAWA - LUBIATÓW
11:44 L5-7 17:54 L5-7

Legenda:

 
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy oraz drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudzień
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 XII
p - nie kursuje 14 VIII 2017, 30 IV 2018, 2 V 2018, 4 V 2018, 1 VI 2018
S - kursuje w dni nauki szkolnej
L - kursuje tylko w wakacje
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
 
tel: 65 5260783
infolinia: 702 203 295
 
zdjęcie rozkładu zdjęcie rozkładu jazdy

ROZKŁAD JAZDY ASTOR

Aktualizacja 19.06.2019 r.
 
Zdjęcie z tablicy rozkładu jazdy

ODJAZD ZE SŁAWY DO ZIELONEJ GÓRY:
6:10 Edne 10:00 Edne 14:25 Edne 16:30 f7e

Legenda:
d - nie kursuje 24, 25, 26 i 31 Grudnia
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 grudnia i 31 grudnia
7 - kursuje w niedzielę
6 - kursuje od poniedziałku do czwartku oprócz święta w tym dniu
 
 
tel: 693 566 818

ROZKŁAD JAZDY JULIUSZ

Rozkład jazdy Juliusz zaktualizowany 03.09.2020 r.

Trasa: Sława - Ciosaniec - Sława

Odjazd ze Sławy: 6:45S 11:00S 15:10S
 
S - kursuje w dni nauki szkolnej

ROZKŁAD MILLA SPÓŁDZIELNIA W LESZNIE

Aktualizacja 19.06.2019



Sława - Gubin (przez Zielona Góra)
8:30 5<7 d n
Sława - Leszno (przez Wschowa)
19:50 5<7 d n

Oznaczenia kursów
5<7 - kursuje od piątku do niedzieli
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dniach 24 i 31.XII


Kalendarz imprez

  • Baner: lubuskie.pl
  • Baner: sckiw.slawa.pl
  • Baner: zw.pl
  • Baner: EKO-Przyszłość
  • Baner: zwik.slawa.pl
  • Baner: osp.slawa.pl
  • Baner: KPP Wschowa
  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
  • Baner: WOPR WSCHOWA
  • Baner: RWS
  • Baner: LKŻ Sława
  • Baner: Kraina Lasów i Jezior
  • Baner: Sławski Klub Żeglarski
  • Baner: SLTZ
  • Baner: Triathlon Sława
  • Baner: Biblioteka Publiczna w Sławie
  • Baner: Mikroporady.pl
Znajdź nas na Facebooku